Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спецкомісія ООН не змогла назвати Росію відповідальною за авіаудар по гумконвою в Сирії

Члени комісії вважають, що неможливо встановити винних.

Спеціальна комісія ООН прийшла до висновку, що гуманітарний конвой Червоного Півмісяця в Сирії був знищений ударом з повітря, але не змогла назвати винних у бомбардуванні.

В заяві комісії йдеться, що "не представляється можливим встановити винного чи винних", передає Російська служба Бі-бі-сі.

Члени спецкомісії дійшли висновку, що атака на гумконвой була здійснена різними боєприпасами за допомогою щонайменше двох літаків різних типів.

На думку комісії, нанести авіаудар по конвою могли або сирійські та російські літаки, або літаки сил коаліції під керівництвом США. При цьому підкреслюється, що "надзвичайно малоймовірно", щоб літаки коаліції були причетні до атаки.

Відео В ООН вважають, що гуманітарний конвой у Сирії розбили авіаударом

Нагадаємо, атака на гуманітарний конвой Червоного Півмісяця сталася 19 вересня поблизу Алеппо. Тоді загинули 20 осіб, а 18 з 31 вантажівки з медикаментами та необхідними речами були знищені.

США одразу звинуватили у атаці два російських літаки, які бачили у повітрі поруч під час обстрілу. Группа міжнародних розслідувачів Bellingcat дізналась, що атаку було скоєно російськими бомбами.

Крім США ще чотири країни Європи заявили, що на Росії лежить відповідальність за цю атаку. Москва всі обвинувачення відкидає.

Фотогалерея У Сирії через авіаналіт загинули 11 людей та згорів гуманітарний конвой (5 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції