Спецназівець, який з матюками розганяв мітинг у Мінську: ненавиджу "аппазицию"

Інтернет-користувачі знайшли у Мережі спецназівця, який нібито жорстоко розганяв акції протесту у Мінську. У своєму профілі в соцмережах він зазначає, що ненавидить "аппазицию".

Жителі Білорусі, що брали участь в "мовчазних" акціях протесту, організованих групою "Революція через соціальні мережі", намагаються за допомогою Інтернету встановити особи міліціонерів у цивільному, які били мітингувальників у Мінську в минулу неділю.

В результаті по фотографії невідомого, що розпорошили газ на Жовтневій площі 3 липня, був упізнаний 22-річний випускник Академії МВС Білорусі Роман Кибик.

Хоча не виключено, що Інтернет-користувачі помилилися, визнавши в жорстокому спецназівці з газовим балончиком Романа Кибика, однак він сам у телефонній розмові з журналістами "Єврорадіо" не став спростовувати версію, що саме він за завданням керівництва брав участь у придушенні мітингу. Щоправда, підтвердити це твердження Роман теж відмовився, заявивши, що він не скаже, де був у неділю ввечері, так як це його особисте життя.

Як з'ясували ЗМІ, вивчивши сторінку Кибика в соцмережі "Вконтакті", він народився в Волковиську, зараз проживає в Мінську. У своєму профілі Роман представився дуже промовисто: "Простой смертный крестьянин. Обожаю спорт, экстрим, нагрузки. Моя слабость: авто, мотоциклы. Еще, я готов отстрелить ноги пи***рам и тем кто под них косит, ненавижу эмо и аппозицию, так же не навижу фуфлогонов. Люблю бананы""(орфографію автора збережено).

Спочатку Кибик заявив "Єврорадіо", що його сторінка була зламана, але після того, як журналістом було задано питання про "аппозицию" через "а", Роман фактично визнав своє авторство повідомлення, заявивши, що слово "опозиція" дуже складне для написання . В іншому нічого конкретного він так і не сказав, ніяково віджартовуючись, що закінчив три класи церковно-приходської школи і відповідати на питання не може.

На фотографіях, опублікованих сайтом "Хартія'97", на Романові форма спецназівця, в руках він тримає спеціальний шолом, поруч стоїть щит з написом "Міліція".

Для впізнання міліціонерів у цивільному одязі, які брали участь у придушенні акцій протесту, в Білорусії створено спеціальний сайт - Posobniki.com - "досьє на пособників білоруського фашизму".

Білоруси також викладають в соцмережах фотографії міліціонерів, які били учасників акцій протесту. Після впізнання активісти збирають всю необхідну інформацію про співробітників правоохоронних органів. За даними видання, міліціонерів можна було легко впізнати в юрбі по голеним головам, військової поставі і навушникам від рацій у вухах.

Нагадаємо, у Білорусі завершуються суди над затриманими в неділю учасниками акцій протесту. Напередодні повідомлялося, що засуджені близько 100 осіб.

За даними білоруських правозахисників, під час акції мовчазного протесту в День Незалежності в республіці було затримано приблизно 390 осіб: не менше 210 осіб - в Мінську, близько 180 - в регіонах.

Читайте також:

В Інтернет потрапило відео, на якому силовикам у Мінську матом наказують "видавити натовп"

У Мінську 140 учасників акції на День незалежності постануть перед судом

День незалежності Білорусі завершився масовими арештами і розгоном протестувальників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: