Спецпрокурор Мюллер не знайшов змови Трампа із Росією для перемоги на виборах – доповідь

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Його комісія також і не змогла знайти будь-яких правопорушень з боку американського президента.

Спеціальний прокурор Роберт Мюллер не знайшов змови президента США Дональда Трампа із Росією під час передвиборчої кампанії 2016 року.

Про це йдеться в оприлюдненій доповіді Мюллера, передає Associated Press.

У листі до Конгресу від прокурора Вільяма Барра, в якому написано звіт розслідування Мюллера, зазначається, що прокурори "не звільняють" Трампа від можливого перешкоджання правосуддю та викладають відповідні докази з обох боків. Однак до конкретного висновку комісія Мюллера прийти не змогла.

За словами Барра, наданих доказів було недостатньо, щоб встановити причетність Трампа до здійснення правопорушень.

Нагадаємо, спеціальний прокурор Роберт Мюллер розслідував ймовірну змову між Росією і президентською кампанією Трампа. Сам Трамп заперечує, що він або його оточення працювали з Росією, аби підвищити його рейтинги на президентських виборах 2016 року у США, і називає розслідування Мюллера "полюванням на відьом". Наразі у межах розслідування Мюллера було пред'явлено звинувачення понад двом десяткам росіян, а також декільком людям, пов'язаним з Трампом - зокрема його колишньому раднику з нацбезпеки Майклу Флінну і екс-голові його виборчої кампанії Полу Манафорту.

ВідеоСпецпрокурор США Мюллер закінчив розслідування ймовірного втручання Кремля у вибори президента

Впродовж двох років команда Мюллера намагалася з’ясувати, чи існувала змова штабу Трампа з росіянами, щоб підірвати позиції суперниці Гілларі Клінтон. Результати своєї роботи Мюллер напередодні передав генпрокурору  Вільяму Барру.  

Спецпрокурор США Мюллер закінчив розслідування ймовірного втручання Кремля у вибори президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції