Спецпрокурор Мюллер попросив суд не саджати екс-радника президента США Флінна до в’язниці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він "суттєво" допоміг слідству.

Спецпрокурор Роберт Мюллер, який розслідує справу змови штабу президента США Дональда Трампа із Росією, попросив суд не саджати до в’язниці екс-радника з нацбезпеки Майкла Флінна за "суттєву" допомогу слідству.

Про це йдеться у заяві офісу Мюллера, передає Reuters.

Спецпрокурор порадив суддям обрати таку міру покарання, яка не передбачає ув’язнення, оскільки у випадку Флінна він надав величезний обсяг інформації слідству, яка суттєво вплинула на розслідування.

Крім цього, у заяві зазначається, що Флінн допоміг слідчим у ще двох кримінальних провадженнях, однак яких саме не повідомляється.

Нагадаємо, один з найбільш наближених до недавнього часу до президента США Дональда Трампа радників Майкл Флінн, який мав викриті зв'язки з російським і турецьким урядами, почав працювати зі слідством на чолі з спецпрокурором Робертом Мюллером.

Флінн подав у відставку з посади радника глави Білого дому в лютому. У своїй заяві на звільнення він вказав, що "не повністю поінформував віце-президента Майка Пенса та інших про свої розмови з послом Росії". Ця відставка стала наслідком оприлюдненої в ЗМІ інформації про його таємні зустрічі з російським дипломатом.

російський слід у виборах США, інфографіка
ТСН.ua

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції