Спецслужби Казахстану заявили про ліквідацію п'ятьох нападників на військову частину в Актобе

На волі залишається ще один підозрюваний.

Спецслужби Казахстану заявили про ліквідацію п'ятьох осіб, яких розшукували після нападу на збройові магазини і військову частину в Актобе.

Відповідна заява з'явилася на сайті Комітету національної безпеки Казахстану в п'ятницю, 10 червня, передає Настоящее время.

У повідомленні говориться, що чотирьох підозрюваних убили в ході штурму квартири, де вони переховувалися. В ході переговорів нападники відмовилися здатися і відкрили вогонь по силовикам. Після цього спецназ пішов на штурм квартири.

Ще один підозрюваний був убитий в перестрілці на перетині вулиць Мясоєдова і Арынова. Спецслужби Казахстану заявляють, що в перестрілці два співробітника КНБ отримали легкі поранення.

На волі залишається ще один підозрюваний у перестрілках в Актобе.

У Казахстані підозрювані у тероризмі відмовилися скласти зброю та почали відстрілюватися

Їх убили у місті Актобе, в якому сталися напади на дві крамниці зі зброєю та військову частину. Таким чином усього убиті вже вісімнадцять імовірних учасників нападів. Відповідальність за злочини взяла на себе раніше невідома "Армія Визволення Казахстану". Президент Нурсултан Назарбаєв наполягає, що напади - справа рук релігійних екстремістів, а інструкції вони отримували з-за кордону. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: