Спецслужби Росії знищили бойовика, який підготував великі теракти

В ході спецоперації в Махачкалі (Дагестан) 10-11 серпня було знищено одного з лідерів бойовиків Абдуллу Магомедалієва.

У Дагестані було знищено одного з лідерів місцевих бойовиків Абдуллу Магомедалієва на прізвисько Дауд. Про це повідомили у Національному антитерористичному комітеті (НАК).

За даними російських спецслужб, в 2010 році Магомедалієв призначений Магомедалі Вагабовим (нейтралізований в серпні 2010 року) ватажком так званого "спецбатальйону", що спеціалізується на проведенні резонансних терактів щодо співробітників правоохоронних органів і представників владних структур.

У НАК повідомляють, що Магомедалієв причетний до підготовки терориста-смертника та організації теракту у вересні 2010 року на базі ВВ МВС у Буйнакську (загинули 56 військовослужбовців), теракту в населеному пункті Губден з використанням терористів-смертників Хорошевої і Раздобудька (загинуло 26 співробітників правоохоронних органів), терористичної атаки навесні 2010 року на прикордонну заставу в населеному пункті Хунзах (поранення отримали 5 військовослужбовців).

Дауд також підозрюється в серії вбивств представників правоохоронних органів у Дагестані.

У НАК стверджують, що Магомедалієв через своїх зарубіжних емісарів підтримував контакти зі спецслужбами Грузії, що надавали йому сприяння у проведенні терористичної діяльності.

Крім Магомедалієва в ході спецоперації також були знищені четверо бойовиків і цивільна дружина Дауда Зарема Габідуліна.

На місці спецоперації в Махачкалі в будинку, де ховалися бойовики, було виявлено хід у підземний бункер, забезпечений всім необхідним для тривалого перебування людей. В укритті знайдено дві бомби загальною потужністю в 16 кілограмів в тротиловому еквіваленті.

Нагадаємо, раніше в Урус-Мартановському районі Чечні знищено двох бойовиків. Один з них був так званим еміром одного з районів республіки. Про це розповів глава Чечні Рамзан Кадиров.

Читайте також:

Кадиров: Хороший Умаров - мертвий Умаров, не доведено, що ця "крисоматка" вижила

Кадиров заявив, що відправляє ваххабітів одразу в пекло

Таємна операція в Чечні 1996 року обернулася масовим вбивством

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: