Спецслужби: вибухом у "Домодєдово" бандити відкрили новий сезон терактів

У російських силових структурах очікують, що після вибуху в Москві теракти на Північному Кавказі поновляться з новою силою: "навесні бойовики спускаються з гір".

Терактом у московському аеропорту Домодєдово бандити відкрили новий сезон війни, стверджують співробітники російських спецслужб.

"Пізня осінь і зима час затишшя активної терористичної діяльності незаконних збройних формувань. У цей час вони навчають на своїх базах молодих бойовиків і планують великі акції", - розповіло джерело в силових структурах Північного Кавказу.

"Можливо, після вибуху в Москві на Північному Кавказі теракти поновляться з новою силою", - не виключив силовик.

Він розповів, що раніше навчальні центри терористів розташовувалися в Чечні, а зараз бойовики облаштували їх у горах Дагестану. Вони активно намагаються залучати людей зі слов'янською зовнішністю, щоб далі проникати углиб Росії, викликаючи якомога менше підозр.

Акції у великих російських містах, зокрема у Москві, терористи особливо ретельно. А в республіках Північного Кавказу тренується "молодняк". "Якщо подивитися на вік убитих і затриманих учасників незаконних формувань в республіках Північнокавказького округу, виявиться, що багатьом з них немає і 20 років, мало кому перевалило за тридцять", - розповіло джерело в силових структурах.

"Досвідчені" бойовики, що залишилися в живих займаються навчанням і планування великих операцій", - додав експерт.

На його переконання, з настанням весни, коли відкриються перевали, бойовики почнуть спускатися з тренувальних центрів у горах на рівнини, і можна очікувати нових терактів.

Нагадаємо, терорист-смертник підірвав себе 24 січня у зоні прильоту в аеропорту "Домодєдово". Загинули 35 людей, більше 180 дістали поранення. 125 з них досі перебувають у лікарнях, деякі – у важкому стані.

Глава Інгушетії Юнус-бек Євкуров заявив, що організувало теракт в "Домодєдово" ісламське підпілля на Північному Кавказі. "Це лідери підпілля Північного Кавказу відповідальні, як Доку Умаров", - зазначив він. Утім, ніхто з них досі не взяв на себе відповідальність за теракт.

Все про теракт у "Домодєдово" читайте тут.

Читайте також:

Теракт у "Домодєдово" міг пройти за палестинським сценарієм

Оприлюднено відео моменту вибуху в "Домодєдово"

Організатори теракту в "Домодєдово" дезорієнтували міліцію

Названі основні версії теракту в "Домодєдово"

ВідеоНаслідки теракту у "Домодєдово"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: