Спецслужби врятували посольство США в Баку

Міністерство національної безпеки Азербайджану заявило про ліквідацію ваххабітського угрупування, що планувало серію терактів.

брифінг
Lenta.ru
Брифінг в посольстві США в Баку.
Міністерство національної безпеки Азербайджану (МНБ) заявило про ліквідацію ваххабітського угрупування, що планувало зробити серію терактів в Баку, повідомляє ІА "Новості-Азербайджан".

Цілями терористів, як стверджують спецслужби, повинні були стати "деякі державні структури, а також американське посольство". Як повідомлялося раніше, 29 жовтня дипломатичні представництва США і Великобританії, що знаходяться в азербайджанській столиці, тимчасово припинили роботу, посилаючись на "загрозу безпеці".

Голова центру суспільних зв'язків МНБ Аріф Бабаєв, що повідомив про ліквідацію згаданого угрупування, заявив, що з її діяльністю пов'язаний недавній інцидент в одній з військових частин.

24 жовтня з частини, розташованої в 380 кілометрах на захід від Баку, дезертирував офіцер Кямран Асадов. При цьому він виніс з собою кулемет, чотири автомати, 20 гранат і інші боєприпаси.

За словами Бабаєва, 27 жовтня в Баку було затримано декілька членів цього угрупування, один убитий при затриманні. Представник МНБ також заявив, що спецслужби вже виявили і вилучили викрадену зброю.

Як повідомляє АПА, в Баку продовжуються затримання підозрюваних в причетності до ваххабізму. Так, в середині дня 29 жовтня було затримано двох місцевих мешканців, що зупинилися біля американського посольства. Проте через деякий час їх відпустили.

Раніше також повідомлялось, що у зв'язку з аналогічними звинуваченнями було арештовано близько десяти офіцерів і курсантів Вищого військового училища і Військового ліцею. Правда, в Міністерстві оборони республіки цю інформацію не підтвердили.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: