Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спікер МЗС РФ розповіла про некоректну поведінку соратника Жириновського, обвинуваченого в домаганнях

Захарова повідомила про інцидент, що стався кілька років тому.

Депутат нелегітимної Держдуми Леонід Слуцький, якого кілька журналісток звинуватили в домаганнях, некоректно поводився по відношенню до спікера МЗС РФ Марії Захарової. Про це розповіла сама Захарова в інтерв'ю каналу НТВ.

За заявою спікера, інцидент мав місце кілька років тому.

"У Пітері після форуму, в ресторані... Леонід почав говорити якісь речі — причому це було публічно, які особисто мені були не дуже приємні", — сказала Захарова.

"Мене вразило, що ті, хто був присутній і ті, хто зараз багато в чому його засуджують, йому в той момент зауваження не зробили і мене в цьому не підтримали", — додала вона.

Після цього, за твердженням Захарової, вона особисто поговорила зі Слуцьким про інцидент, і конфлікт був вичерпаний. Випадок не завадив їхньому "прекрасному спілкуванню".

Водночас представниця МЗС підтримала журналісток, які після зізнань про домагання Слуцького зазнали шквалу засудження.

"Я категорично не згодна з тими, які кажуть: да ладно, це їм здалося, та якась там дівчинка, та вона не так одяглася, та це все її вигадки. Нічого подібного", — сказала Захарова.

Нагадаємо, три російські журналістки звинуватили в сексуальних домаганнях депутата "Держдуми" від ЛДПР і голову комітету з міжнародних справ Леоніда Слуцького. Сам депутат обвинувачення відкидає.

Залиште свій коментар

Вибір редакції