Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спікером Палати представників Конгресу США може стати жінка-демократ

78-річна Ненсі Пелосі може обійняти посаду спікера однієї з палат Конгресу США.

Демократ з Каліфорнії Ненсі Пелосі може знову отримати крісло спікера Палати представників Конгресу США. Про це повідомляє The Associated Press

"Ніхто з нас не є незамінним", - казала Пелосі на передвиборчій кампанії минулої осені, "але я знаю, що я дуже добре розумію те, що я роблю".

Пелосі є одним з небагатьох лідерів Конгресу, які, здається, розуміють Трампа, обидва вони є дітьми з відомих сімей, які зараз готові укладати угоди.

Раніше Дональд Трамп на своїй сторінці у соцмережі Twitter закликав дійти згоди лідерку демократів у Палаті представників США Ненсі Пелосі.

"Безпека на кордоні, "стіна" і "шатдаун" - це не те, з чого Ненсі Пелосі хотіла би розпочати свою роботу на посаді спікера! Давайте укладемо угоду?", - повідомив він.

Нагадаємо, у лютому 2018 року лідер демократичної меншості в Палаті представників Конгресу США Ненсі Пелосі виступила з промовою, яка тривала понад вісім годин у законодавчому органі.

Це був найтриваліший виступ в Палаті представників за всю її історію. 77-річна Пелосі, стоячи на 10-сантиметрових підборах, почала говорити близько 10 годин ранку і закінчила після 18 вечора. Таким чином вона зайняла цілий робочий день Палати.

ВідеоКонгрес США одностайно ухвалив дві резолюції на підтримку України

Одна категорично засуджує Росію за дії в Керченській протоці, друга - спрямована проти газогону "Північний потік-2". З Вашингтона про це детальніше - у сюжеті ТСН.

Конгрес США одностайно ухвалив дві резолюції на підтримку України

Залиште свій коментар

Вибір редакції