Спікером парламенту Литви обрали телеведучого (відео)

Спікером парламенту Литви обраний голова Партії народного відродження, популярний в Литві ведучий розважальних телепередач. Деталі - на відео (без коментарів. Reuters).

Литовський сейм, що зібрався напередодні на своє перше засідання після парламентських виборів, зумів обрати спікера лише з другої спроби. Це стало несподіванкою, зважаючи на недавню угоду про створення правоцентристської коаліції в сеймі, повідомляє Associated Press.

На парламентських виборах у Литві, що відбулися наприкінці жовтня 2008 р., перемогла опозиційна консервативна партія "Союз вітчизни - Християнські демократи". Після цього вона і ще три правоцентристські партії уклали угоду про формування правлячої коаліції. До неї увійшла Партія народного відродження, створена зірками шоу-бізнесу.

Зараз Литва переживає тяжкі економічні часи. Зокрема, інфляція в жовтні ц.р. склала 10,5%. Багато литовців також побоюються за енергетичну незалежність країни, оскільки наприкінці 2009 р. уряд (за угодою з ЄС) планує закрити Ігналінську АЕС.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: