Спілкування з викладачами онлайн та завдання поштою: як під час карантину навчаються студенти за кордоном

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Студенти навчаються і складатимуть сесію онлайн.

Карантин вніс свої корективи у життя багатьох студентів чи не в кожному куточку світу. Навчання з університетських аудиторій перейшло у кімнати квартир та будинків. 

Як під час карантину навчаються українські студенти в різних країнах — у сюжеті Сніданку з 1+1.

Фронтвуменка гурту TANA Тетяна майже рік вивчає культурну політику та музичне мистецво в Лондоні. Зараз через карантин вона навчається з дому, але ні навантаження, ні кількість пар майже не змінилася. Просто тепер дівчина зустрічається з викладачами онлайн.

Навчання в Лондоні задоволення не з дешевих, зізнається дівчина. Однак її університет, під час карантину пішов на поступки студентам. "У нас залишився останній семестр, за який ми повинні оплатити досить не маленьку суму. Університет не сказав ні слова, вони не вимагають оплати. Хоча всі дедлайн вже давним-давно згоріли", - каже дівчина. 

Ліза Денищенко зараз вивчає стратегічні комунікації у Швеції. За її словами, коли університет закрили через епідемію, а студенти перейшли на дистанційне, то різницю навіть не одразу й помітила. Все тому що, студенти й до карантину могли прослуховувати лекції онлайн, а всі завдання надсилали викладачам за допомогою електронної пошти. "Весь процес навчання від початку і до кінця і так міг проходити онлайн, єдине що змінилося це те що ми спілкуємося з нашими викладачами через Zoom", - розповіла Єлизавета Денищенко.

Для першокурсника Максима навчання в Польщі під час карантину стало справжнім випробуванням. "Багато чого мені не подобається. Наприклад, що різні викладачі роблять в різних програмах, деякі роблять свої заняття в Microsoft , деякі - Skype, деякі — Zoom. Взагалі не можуть домовитися про одну систему", - розповів Максим Растрепенін.

Відео Як студенти різних країн навчаються під час карантину

Карантин вніс свої корективи у життя не лише школярів, а й студентів чи не в кожному куточку світу. Зачинилися двері вишів, а студенти опинилися один на один із підручниками вдома. Тож як навчаються студенти в різних країнах, як будуть складати сесію цьогоріч – дивімося.  

Як студенти різних країн навчаються під час карантину

В Ані Ковальової, яка також навчається в Польщі, ситуація значно краща. Дистанційне навчання дуже чітке та зрозуміле. Зараз дівчину, яка цього року закінчує університет, хвилює, як саме буде проходити сесія, та найважливіше – захист диплома. "Може бути таке, що ми дипломну роботу захищатимемо через інтернет, але це дуже під великим питання", - розповіла вона. 

Директор українсько-польського центру освіти пояснив, що вже від 25 травня університети в Польщі відновлюють навчальний процес. Утім, це не стосується абсолютно всіх студентів. "До навчання повернуться ті студенті, які якраз закінчують свої останні курси для того, щоб вони могли випуститися з університету", - пояснив Віктор Бурячок.

Усі інші завершать своє навчання та складуть сесію в онлайн режимі. Так відбуватиметься, ймовірно, у більшості європейських вишів.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції