Спільний енергетичний ринок СНД без України

Угоду про формування спільного енергетичного ринку СНД підписали 6 країн. Серед них немає України.


Росія, Кіргізія, Казахстан, Білорусь, Таджикистан та Вірменія підписали угоду про формування спільного енергетичного ринку СНД. Україна угоду не підписала.

Рада голів урядів країн СНД одноголосно вітали створення єдиного енергетичного ринку, хоча підписалися під угодою не всі. 

Прем’єр-міністр РФ Фрадков уважає, що країни, які не підписали угоду, втрачають користь від співпраці в цій сфері, насамперед від використання потужностей сусідів.

Хоча не всі країни СНД долучилися до угоди, було визнано за доцільне продовжувати роботу в її межах. 


На думку Фрадкова, угода дозволить учасникам забезпечити власну енергетичну безпеку та рівний доступ споживачів на теренах СНД до енергетичних можливостей.
Перший віце-прем’єр України Микола Азаров не схотів відповідати безпосередньо журналістам і на камери, чи підписала угоду Україна. «Я вам пізніше скажу,» – відповів він.

Представник прес-служби Виконавчого комітету повідомив, що формування спільного ринку електроенергії допоможе збільшити обсяги торгівлі нею, забезпечити надійність електропостачання та якість обслуговування споживачів, активізувати реформи електроенергетичної галузі в країнах СНД. 


У засіданні Ради голів урядів держав-учасниць СНД беруть участь делегації 12 країн – міністри та повноважні представники органів виконавчої влади.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: