Список загиблих у Великій Вітчизняній війні уточнять до 2010 року

Остаточний список загиблих у Великій Вітчизняній війні буде складений до 2010 року.

Остаточний список загиблих у Великій Вітчизняній війні буде складений до 2010 року. Про це повідомляє начальник Генерального штабу збройних сил РФ, генерал Микола Макаров.

В кінці січня 2009 року президент РФ Дмитро Мєдвєдєв доручив військовим уточнити список загиблих в 1941-1945 роках. Цією роботою займеться спеціальна міжвідомча комісія під керівництвом Миколи Макарова. До складу комісії увійдуть фахівці Міноборони, МВС, ФСБ, МНС, Російського держархіву, Центрального архіву Міноборони, а також незалежні експерти.

До цих пір не зовсім ясно, йде мова про втрати Росії або всього СРСР. Проте вже відомо, що до списку увійдуть як військові, так і цивільні особи. Крім того, комісія оцінить нанесений військовими діями матеріальний збиток.

За останніми даними, в роки війни загинули 26,6 мільйонів жителів Радянського союзу. При цьому 2,4 мільйона людей вважаються зниклими безвісти, а імена 6 мільйонів людей, похованих в братських могилах, навпаки залишаються невідомими.

"Зі всіх країн антигітлерівської коаліції лише Росія і ще ряд колишніх радянських республік не узагальнили на державному рівні свої людські і матеріальні втрати в роки Другої світової війни", - прокоментував ситуацію президент Академії військових наук, генерал армії Махмуд Гарєєв.

Читайте також:
США готується розміщати військові бази в Грузії
По території Ізраїлю випущено 4 ракети
У віці 108 років помер останній ветеран двох світових воєн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: