Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Спіть спокійно сьогодні". Трамп повністю виключив ядерну загрозу з боку КНДР після саміту

Він більше не вважає КНДР небезпекою для США.

Президент США Дональд Трамп прибув до Вашингтона після історичного саміту з лідером КНДР Кім Чен Ином і Сингапурі.

Про це він написав на сторінці у Twitter.

Президент США написав, що тепер усі можуть почуватися у безпеці, адже з боку Північної Кореї тепер немає ядерної загрози.

"Тепер усі можуть почуватися набагато безпечніше, ніж того дня, коли я зайняв посаду. З боку Північної Кореї вже немає ядерної загрози. Зустріч з Кім Чен Ином була цікавим та дуже позитивним досвідом. Північна Корея має великий потенціал у майбутньому!" - написав Трамп.

Він додав, що раніше, за президентства Обами, усі думали, що між США та КНДР буде війна, проте зараз ситуація змінилася.

"Президент Обама казав, що Північна Корея є нашою найбільшою і найнебезпечнішою проблемою. Тепер ні. Спіть спокійно сьогодні!" - зазначив Трамп.

Нагадаємо, Дональд Трамп і Кім Чен Ин зустрілися в Сингапурі, де провели історичний саміт між країнами. Американський лідер назвав цю зустріч "набагато краще, ніж хто-небудь міг очікувати". Під час зустрічі лідери підписали документ про ядерне роззброєння Північної Кореї і гарантії безпеки для азійської країни з боку США. Після саміту президент Штатів дав прес-конференцію, де розповів деталі розмови з Кім Чен Ином, а також про санкції, війну на Корейському півострові та багато іншого.

Залиште свій коментар

Вибір редакції