Співробітник "БелАЗу" у прямому етері показав свій статевий орган пропагандисту Соловйову (18+)

"Тепер ми точно бачимо, чим "накрився" "БелАЗ", а колись міг працювати", - віджартувався пропагандист.

Співробітник Білоруського автомобільного заводу Анатолій, якого кремлівський пропагандист Володимир Соловйов в етері своєї передачі на російському телебаченні попросив розповісти про загальнонаціональний страйк, показав свій статевий орган. 

Відповідний відеозапис у своєму Telegram-каналі опублікував Денис Казанський. (УвагаВідео за посиланням містить кадри 18+)

Так, у відповідь на прохання Соловйова описати настрої у колективі "БелАЗу", чоловік сказав: "Зараз розповім", а тоді опустив камеру донизу.

"Зрозуміло, красень, молодець! Гарно показав! Єдине, можу сказати, що у "БелАЗу" побільше буде, - віджартувався пропагандист. - Смішно. І до речі, помітьте, він навіть не пофарбував себе у червоно-білий колір. Ну, тепер ми точно бачимо, чим "накрився" "БелАЗ", а колись міг працювати".

Нагадаємо:

  • 9 серпня у Білорусі відбулися вибори президента, і після оприлюднення даних перших екзит-полів, де перемога була за Лукашенком, білоруси вийшли на акції протесту в багатьох містах країни.
  • Вже під час перших зіткнень з ОМОНом правоохоронці використали світлошумові гранати, гумові кулі і водомети, а Інтернет не працював на території країни всю ніч.
  • Відомо про щонайменше трьох загиблих внаслідок протестів. 
  • Тим часом держави Європейського союзу погодилися не вважати чинними результати президентських виборів у Білорусі, оголошені ЦВК.
  • 16 серпня на марш "За свободу" у Мінську вийшли понад 200 тисяч мітингувальників. Паралельно у білоруській столиці зібрали прихильників Олександра Лукашенка.
  • Під час мітингу на свою підтримку чинний президент Білорусі заявив, що за жодних обставин, і "навіть коли буде мертвим", не віддасть країну. 
  • 17 серпня Україна відкликала свого посла з Білорусі через "неприпустимі дії Мінська".
  • Тим часом в країні оголосили загальнонаціональний страйк, до якого приєдналися співробітники білоруських заводів. Виступаючи перед демонстрантами Лукашенко заявив, що перевиборів у країні не буде. 
  • Водночас опозиційна кандидатка в президенти Білорусі і головна конкурентка Олександра Лукашенка Світлана Тихановська заявила, що готова взяти на себе відповідальність та виступити національним лідером країни.

Відео У Білорусі відбулася наймасовіша акція за всю історію країни

Вісім днів поспіль увага українців прикута до сусідньої країни, і це не Росія. Нині усі спостерігають за подіями в Білорусі. Сотні поранених та двоє вбитих мітингувальників – така ціна протестів, які розпочалися після президентських виборів. Учора там відбулася наймасовіша акція за всю історію країни.  

У Білорусі відбулася наймасовіша акція за всю історію країни

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів