Співробітники British Airways почали другий етап страйку

Льотний персонал British Airways почав другий за місяць страйк. Головна вимога протестувальників - відмова від скорочення персоналу та підвищення зарплати.

Бортпровідники компанії British Airways почали другий етап страйку, який триватиме до 29 березня 2010 року.

У лондонському аеропорту Heathrow вже скасовано 29 рейсів.

В авіакомпанії підрахували, що від страйку можуть постраждати близько 17 тис. пасажирів. У той же час близько 3/4 всіх рейсів планується зберегти. Компанія сподівається відправити з Heathrow 70% далекомагістральних рейсів і 55% національних і європейських рейсів.

Рейсів British Airways з лондонських аеропортів Gatwick і City, як кажуть у компанії, страйк не торкнеться. Із 240 тис. пасажирів, що купили квитки на період страйку, 180 тис. полетять лайнерами ВА і літаками, орендованими компанією в інших перевізників. Ще 43 тис. пасажирів British Airways будуть відправлені рейсами компаній-конкурентів.

Нагадаємо, попередній триденний страйк бортпровідників British Airways почався 20 березня 2010 у Великобританії. У зв'язку з його проведенням авіакомпанія оголосила про скасування 1100 з 1950 рейсів, запланованих на 20-22 березня.

За заявою голови British Airways Віллі Волша, в період страйку 65% її клієнтів - близько 49 тис. людей на день - зможуть здійснити заплановані перельоти. За оцінками менеджерів ВА, триденний страйк минулого тижня обійшовся компанії в 21 млн фунтів (понад 31 млн дол.).

Страйк став відповіддю на відмову керівництва авіакомпанії змінити умови оплати праці. У зв'язку зі світовою фінансово-економічною кризою і зменшенням пасажиропотоку British Airways має намір "заморозити" зарплати співробітників в 2010р., перевести 3 тис. осіб на часткову зайнятість і скоротити кількість членів екіпажу під час дальніх перельотів з 15 до 14 людей.

Читайте також:

Збитки British Airways під час страйку екіпажів склали близько 23 млн євро

British Airways скасує тисячу рейсів через триденний страйк

British Airways змусила 7 тисяч співробітників працювати безкоштовно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: