Російські даішники визнали відерце на даху машини спецсигналом

В День Перемоги співробітники ГІБДД затримали дівчину за встановлене на даху автомобіля відерце.

Співробітники ГІБДД вважають спецсигналом встановлене на даху автомобіля дитяче відерце.У мешканки Зеленограда, яка виступає таким чином проти чиновницьких мигалок, намагалися вилучити водійське посвідчення. Захисники прав автомобілістів вважають, що працівники ГІБДД діють за вже відпрацьованою схемою.

У неділю, 9 травня, в співтоваристві "Живого журналу" "Суспільство синіх відерок" з'явилася розповідь мешканки Зеленограда про те, як її в День Перемоги затримали співробітники ГІБДД за встановлене на даху автомобіля відерце. Дівчина під ніком melochka_rouge розповіла, що вона їздить з відерцем з 18 квітня, з моменту початку акції протесту проти чиновницьких мигалок.

У День Перемоги її зупинили на перехресті, і перший час інспектори до неї навіть не підходили. "Стоять оддалік і відразу починають між собою спілкуватися, і в діалозі промелькнуло:" Ну Хорошева, чого, викликай начальника ДАІ ". Тут я розумію, що буде цирк ", - написала дівчина.

Після цього дівчина стала питати інспекторів, за що її зупинили. Один з них - Кривошеєв Микола Олександрович - відповіді не дав. Незабаром на місце прибув Михайло Хорошев, начальник відділу ГІБДД по Зеленоградському округу. Він представився і спитав, чи навмисне дівчина поставила на дах відро. На що отримав відповідь, що це вантаж, який перевозить водій. Далі між паном Хорошеве і дівчиною відбувся наступний діалог:

- Вам не здається, що він схожий на спецсигнал?

- Ні, не здається.

- Фотографую, вилучають водійське посвідчення ... (Звертається до когось)

- Ні!

- А там вже як суд вирішить ...

- Ні!

- Що ні?

- А ви не маєте права. За якою статтею ви хочете вилучити моє посвідчення водія?

- За використання спецсигнала.

- Це не спецсигнал.

- Він зовні схожий на спецсигнал.

Далі начальник відділу ГІБДД по Зеленоградському округу попередив дівчину, що відерце на її машині сфотографують, у неї самої перевірять документи і напишуть скаргу в місцеву префектуру. Дівчина поцікавилася, на що буде скаржитися інспектори у своєму зверненні до префектури. І пригрозила, що і сама пару скарг напише на інспекторів, і не тільки в префектуру, але й до суду. Після цього Михайло Хорошев пообіцяв дівчині, що тепер її будуть зупиняти в Зеленограді через синє відерце постійно.

Розмова закінчився тим, що у дівчини перевірили номери і відпустили. У співтоваристві "Суспільство синіх ведерок" melochka_rouge прикріпила диктофонний запис спілкування з паном Хорошеве та інспекторами. Запис триває 24 хвилини. Як написала дівчина, розмова з правоохоронцями порядками тривала більше години, але записувати його цілком вона не стала на прохання інспекторів.

Це повідомлення викликало бурхливу реакцію у читачів. Практично всі вони похвалили дівчину за наполегливість і запропонували в разі необхідності свою допомогу.

Читайте також:

Московський аналог "Візира" заробив 26 мільйонів рублів

На трасі зіткнулося 18 машин

Микола Фоменко на спорткарі за 100 тис. євро протаранив "Мазду"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: