Співробітники Ryanair планують влаштувати  добовий страйк

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Профспілки закликали пілотів та бортпровідників влаштувати масовий страйк.

Профспілки пілотів та бортпровідників авіакомпанії Ryanair планують влаштувати страйк 12 вересня з вимогою підняти зарплатні та поліпшити умови праці.

Про це повідомляє DW.

Cockpit звернулася до пілотів з проханням розпочати страйк о третій годині ночі 12 вересня та закінчити рівно через добу. У свою чергу, профспілка Ver.di закликала до страйку німецьких бортпровідниць і бортпровідників лоукостера.

Таким чином пілоти та провідники вимагатимуть від Ryanair підняти їм зарплати та поліпшити умови праці, адже перемовини робітників з керівництвом авіакомпанії результату не дали.

Нагадаємо, що віднедавна ірландський лоукостер Ryanair почав співпрацювати з українськими аеропортами та 3 вересня здійснив перший рейс з Києва до Берліна. В авіакомпанії також заявили про відкриття семи додаткових рейсів із польських міст до Києва та Львова.

нові рейси лоукостера Ryanair з України, 26 червня, інфографіка
ТСН.ua

ВідеоПілоти Ryanair оголосили масові страйки у Німеччині, Бельгії, Ірландії та Швеції

Сотні скасованих рейсів та тисячі застряглих в аеропортах пасажирів. Пілоти ірландської авіакомпанії Ryanair, яка цієї осені планує вийти на український ринок, оголосили масові страйки. На роботу вони не вийдуть у Німеччині, Бельгії, Ірландії та Швеції. Працівники вимагають вищої зарплатні та покращення умов праці. Лоукостер вже анулював 15 відсотків усіх запланованих на сьогодні вильотів. Лише у Німеччині у небо не здіймуться 250 літаків. Керівництво компанії йти на поступки пілотам відмовляється.

Пілоти Ryanair оголосили масові страйки у Німеччині, Бельгії, Ірландії та Швеції

Залиште свій коментар

Вибір редакції