Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп мав бути таким сміливим перед Путіним: у Сенаті "рознесли" виправдання президента США за Гельсінкі

Пояснення президента США вони визнали невідповідними ситуації.

Спроба президента Дональда Трампа виправдатися за скандальні заяви під час спільної з російським лідером прес-конференції в Гельсінкі була невдалою. Так оцінили її провідні діячі Демократичної партії США.

Так, лідер демократів у Сенаті Чак Шумер наголосив, що пояснення Трампа пролунали не там і не тоді, коли треба. "На 24 години пізніше і в неправильному місці", - зауважив представник парламентської опозиції. Він наголосив на тому, що Трамп намагався виправити допущені в Гельсінкі помилки, але від цього краще не стало. "Якщо президент не може прямо сказати Путіну, що він неправий, це неефективно, і, що значно гірше, це ще одна ознака слабкості", - заявив Шумер.

ВідеоКремль допомагав Дональду Трампу перемогти на виборах – комітет з розвідки Сенату США

Сенатори погодилися із висновками американської розвідки, опублікованими ще торік, про те, що росіяни намагалися допомогти Дональду Трампу, і натомість - очорнити Гілларі Клінтон. Комітет визнав, що кампанія впливу була особисто схвалена Путіним. Ще й додав - пропагандистські зусилля росіян були значно ширшими, аніж вважали до того. 

Кремль допомагав Дональду Трампу перемогти на виборах – комітет з розвідки Сенату США

У схожому стилі прокоментував слова Трампа і сенатор Марк Ворнер, який обіймає посаду в сенатському комітеті з розвідки. "Я не сприймаю коментарі президента. Якщо він хоче зробити коментарі, в нього має бути сила, щоби зробити їх перед Путіним", - пояснив політик і назвав російського президента авторитарним правителем. Також сенатор порівняв поведінку очільника своєї країни з його ж реакцією на події в Шарлоттсвілі, коли коментарі Трампа багатьма були розцінені, як схожі на підтримку неонацистів. Ворнер наголосив, що тоді президент так само виступав згодом із роз’ясненнями та наполягав, що його невірно зрозуміли.

Як повідомлялося, за підсумками заяв Трампа в Гельсінкі у Білому домі зібралися відповідальні за національну безпеку США чиновники, які порадили президенту пояснити свої слова суспільству. Трамп зробив окрему заяву, в котрій солідаризувався із висновками американських спецслужб щодо втручання Росії у вибори, хоча днем раніше в присутності Путіна поставив ці висновки під сумнів і заявив, що не має підстав підозрювати РФ у цьому злочині.

Залиште свій коментар

Вибір редакції