"Сплеск нездорової фантазії і брехня": у Чечні відповіли на розслідування ЗМІ про масову страту в Грозному

Раніше "Нова газета" повідомила, що взимку 2017 в Чечні таємно розстріляли десятки людей, на що правоохоронці закрили очі.

Міністр Чечні з національної політики, зовнішніх зв'язків, преси та інформації Джамбулат Умаров вважає публікацію "Нової газети" про страту 27 осіб в ніч проти 26 січня в Грозному брехнею.

Про це повідомляє "Дождь".

"Я абсолютно впевнений в тому, що це не підкріплена жодними доказами, джерелами і доведеннями брехня, яка має абсолютно певне і дуже яскраве політичне забарвлення. Я завжди про це говорив і повторюю вчергове", – заявив Умаров.

На його думку, журналіст "Нової газети" Олена Мілашина – автор публікації про страту 27 осіб в Грозному – намагається розвивати "гейському тему", яка "давним-давно забута".

"Ця так звана стаття, про яку ви говорите, – це черговий виток і сплеск нездорової фантазії пані Мілашиної, яка, мабуть, і далі хоче розвивати цю давним-давно забуту тему. Ну, це справа Мілашиної (...) Ця гейська тема тепер тільки смішить. Мені дуже дивно, що ця тема знову і знову порушується. Мабуть, фантазії Мілашиної і її колег з "Нової газети" настільки збідніли і вичерпалися, що вони знову і знову повертаються до тих скандалів, авторами яких вони і були. Ось, мабуть, і все, що я можу сказати з цього приводу", – сказав високопоставлений чиновник.

Він також зазначив, що розглядає матеріал в "Новій газеті" як "чергову порцію дезінформації, яка спрямована проти Чеченської Республіки".

Нагадаємо, журналісти видання "Нова газета" 9 липня повідомили, що у ніч проти 26 січня 2017 року у Чечні, імовірно, сталася безпрецедентна за своїми масштабами навіть для цього суб'єкта Російської Федерації позасудова страта.

За їхніми даними, безпідставно затриманих людей розстріляли і розвезли по різних кладовищах, в тому числі християнських, і закопали в нашвидкуруч виритих могилах. Журналісти намагалися співпрацювати з правоохоронними органами, але за розслідування справи так ніхто й не взявся. Представники ЗМІ вважають, що такі страти "дозволили" владі переслідувати в Чечні геїв.

Залиште свій коментар