Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спокій для Москви закінчився. Оточенню Путіна слід серйозно занепокоїтися

Російському президенту показали, що він може бути гарантом добробуту своїм олігархам.

Росія намагається блискавично закрити свою військову аферу в Сирії. Володимир Путін несподівано зустрівся з Башаром Асадом та провів переговори з керівниками Туреччини та Ірану, під час яких йшлося про проведення демократичних виборів під контролем ООН, а потім перейти до перебудови майже знищеної війною країни.

Як зазначається у сюжеті ТСН.Тиждень, військова операція в Сирії - дуже дорога розвага. Військовий бюджет, який зростає, імовірно, планують освоювати не так далеко від власних кордонів. Спочатку духовний лідер федерації в своїй проповіді оголосив, що наближається кінець світу.

"Усі ті люди, які люблять Батьківщину, мають бути разом, тому що ми входимо в критичний період розвитку людських цивілізацій. Це видно неозброєним оком", - заявив патріарх РПЦ Кирило.

Головними агентами апокаліпсису названа творча інтелігенція з її кінематографом та театром. Згодом президент Росії заявив про необхідність переводити економіку на військові рейки. "Усі стратегічні та просто великі підприємства повинні бути готові збільшити обсяг оборонної продукції та послуг в потрібний час", - оголосив Путін.

Що таке військові рейки?

У першу чергу – це ліквідація усіх бутафорських залишків демократії. Депутат від КПРФ Володимир Бортко запропонував змінити російську конституцію - запровадити так звані конституційні збори та скасувати верховенство міжнародного законодавства над російськими законами. Це - початок правової ізоляції та шляху в бік Північної Кореї.

Кінець світу та військові рейки можуть означати підготовку до великої війни. Російські блогери вже повідомляють про активізацію перевірок списків військовозобов’язаних, які почали робити військкомати на великих підприємствах.

Утім не варто думати, що на Заході це не розуміють. Найпряміше про це заявила британський прем'єр Тереза Мей: «У мене дуже просте повідомлення для Росії. Ми знаємо, що ви робите. І вам це не вдасться».

Мей звинуватила РФ у втручанні у вибори інших держав, а також у поширенні фальшивих новин і хакерських атаках на Міністерство оборони Данії і Бундестаг, зауваживши, що на Кремль чекає  аналогічна відповідь від західних союзників.

В ЄС створена спеціальна група для протидії російській гібридній пропаганді. Для початку виділили мільйон євро. 

Ще  влітку Трамп був змушений підписати спеціальний закон "про протидію агресії іранського та російського урядів". Усім спецслужбам США дали 180 днів на збір інформації про гроші російських олігархів з найближчого оточення Путіна та його особисто. За інформацією американських джерел, лише в США могло осісти більше трильйона доларів, що прямо чи опосередковано належать російським чиновникам та бізнесменам. 180 днів минуть після нового року. Проте діятимуть не тільки американці. Так, перша ластівка вже опинилась в ув'язненні. Сенатора та мільярдера Сулеймана Керімова затримали в аеропорту французької Ніцци і звинуватили в ухилянні від сплати податків. Кажуть, при купівлі вілли на Антибах він фіктивно зменшив її ціну в чотири рази, щоб зменшити податки. Затримання Керімова, який має дипломатичний паспорт, слід розцінювати як однозначний сигнал всій путінській еліті - ваш лідер більше не є гарантом вашого добробуту. Його дії поставили ваш капітал і вас самих під удар. 

В оточенні Путіна вже не може бути спокою. Навряд чи спокійний і сам господар Кремля. Тож зима може стати страшною, але дуже цікавою.

Станіслав Ясинський 

ВідеоКінець світу та військові рейки у Росії можуть означати підготовку до великої війни

Залиште свій коментар

Вибір редакції