Сполучені Штати відновили торговельні перемовини з Китаєм

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Країни на рівні міністрів обговорили шляхи майбутньої спвпраці.

Сполучені Штати Америки та Китай 9 липня відновили перемовини для вирішення торговельних суперечок.

Про це повідомляє телеканал CNBC.

Зазначається, що між американськими та китайськими представниками відбулася телефонна розмова.

“Торговельний представник США Роберт Лайтхайзер разом із міністром фінансів США Стівеном Мнучіним обговорили з китайським віцепрем'єром Лю Хе та міністром торгівлі КНР Жонг Шаном як продовжити перемовини для вирішення торговельних суперечок між двома найбільшими економіками світу”, – йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що Сполучені Штати Америки від 10 травня підвищили від 10% до 25% мита на низку китайських товарів на загальну суму 200 млрд доларів. Своєю чергою Китай пообіцяв теж відповісти на підвищення тарифів. Потім Трамп  заявив, що планує ввести мита на товари з Китаю додатково ще на 300 мільярдів доларів. Президент США Дональд Трамп обіцяє "зробити дуже боляче" Китаю, якщо Пекін та Вашингтон все ж не укладуть торгової угоди. Пізніше президент США Дональд Трамп та лідер КНР Сі Цзіньпін на полях саміту G20 в Осаці домовилися відновити торгові переговори між країнами та не вводити нові мита.

ВідеоТоргове протистояння: Трамп запровадив 25% мита на китайські товари

Підвищення податку до 25% уже почало діяти на майже 6 тисяч категорій китайських товарів. Та Трамп хоче запровадити мито і на решту китайської продукції, вартістю 200 мільярдів доларів. Торгову американсько-китайську війну Трамп розпочав торік, бо, зокрема, вважає Китай викрадачем американської інтелектуальної власності.  

Торгове протистояння: Трамп запровадив 25% мита на китайські товари

Залиште свій коментар

Вибір редакції