Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сполучені Штати закликали Росію негайно звільнити всіх політичних в'язнів

Вашингтон стурбований політичним переслідуванням кримських татар.

Сполучені Штати Америки закликали Росію негайно звільнити всіх політичних в'язнів.

Повідомлення про це з'явилося у Тwitter дипломатичної установи.

У повідомленні зазначають, що Вашингтон стурбований політичним переслідуванням Росією 25 кримських татар, яких безпідставно затримали 27 березня нинішнього року.

"Повна відсутність прозорості судових слухань їх справи є неприпустимою. Ми закликаємо Росію негайно звільнити всіх політичних ув'язнених", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, вранці 27 березня в анексованому Криму проводилися обшуки щонайменше в 25 будинках кримських татар. Офіційно ФСБ проводила обшуки у пошуках членів забороненої в Росії ісламістської організації "Хізб ут-Тахрір". Правозахисники кажуть, що це була наймасштабніша облава в Криму з моменту окупації. Згодом ЗМІ повідомили, що російські окупанти вивезли 20 незаконно затриманих кримських татар з анексованого півострова до Ростова-на-Дону. Європейський Союз вимагає від російської влади припинити обшуки. 

ВідеоВ окупованому Криму розбили пам'ятник загиблим на війні кримським татарам

Це сталось у селі Орлівка, неподалік Севастополя. Понад півсотні кримців із цього села загинули на фронті. Однак на пам'ятній плиті, встановленій у 60-ті, досі було лише шість слов'янських імен. Кримські татари оновили пам'ятник своїм коштом. Поруч встановили плити з іменами 57 кримськотатарських воїнів з Орлівки, але в такому вигляді меморіал простояв всього лиш три дні.

В окупованому Криму розбили пам'ятник загиблим на війні кримським татарам

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції