Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Спортивне перемир'я. Північна Корея відкриває транскордонний канал зв'язку з Південною Кореєю

Північнокорейські спортсмени хочуть взяти участь в Олімпійських Іграх у Пхенчханзі.

Північна Корея оголосила про відкриття транскордонного каналу зв'язку з Південною Кореєю.

Про це повідомили представники Сеула.

Влада Південної Кореї привітала рішення КНДР. У Міністерстві об'єднання заявили, що будуть використовувати канал для обговорення своєї пропозиції провести переговори на Олімпійських іграх, передає CBS News.

Напередодні лідер Південної Кореї запропонував відновити канал для того, щоб вирішити питання участі північнокорейських спортсменів в Іграх у Пхенчхані.

Оглядачі розцінили відновлення каналу зв'язку між двома Кореями як знак покращення відносин після неодноразового запуску ракет КНДР і обміну погрозами розпочати війну між КНДР і США. Тим часом президент Сполучених Штатів Дональд Трамп нагадав Кім Чен Ину, що ядерна кнопка США набагато потужніша.

ВідеоСпортивне перемир’я. Південна Корея та КНДР можуть домовитися про участь у зимових олімпійських іграх

Південна Корея та КНДР можуть провести перші за кілька років переговори, аби обговорити участь північно-корейських спортсменів у зимових олімпійських іграх. Вони відбудуться у місті Пхенчхан вже у лютому. І в новорічному зверненні лідер КНДР Кім Чен Ин згадав не тільки про свою ядерну кнопку, але і про те, що може відправити спортсменів до сусідів на змагання. У Сеулі радо запропонували переговори у демілітаризованій зоні між двома державами і сподіваються, що лише спортивними питаннями зустріч не обмежиться.

Спортивне перемир’я. Південна Корея та КНДР можуть домовитися про участь у зимових олімпійських іграх

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції