Спостерігачі нарахували майже півмільйона загиблих з початку війни у Сирії

Дата публікації
Спостерігачі нарахували майже півмільйона загиблих з початку війни у Сирії

Reuters

145 тис. осіб вважаються зниклими безвісти.

Наглядова рада з прав людини в Сирії повідомила, що за шість років війни в країні були вбиті або пропали безвісти близько 465 тис. осіб.

Про це повідомляє Reuters.

Моніторингова місія, що базується у Британії, повідомила, що документально підтверджена загибель понад 321 тис. осіб з початку війни, ще 145 тис. вважаються зниклими безвісти.

Зазначається, що серед загиблих - понад 96 тис. мирних жителів. Тим часом урядові сили і їхні союзники вбили понад 83, тис. мирних жителів, при цьому понад 27,5 тис. загинули в результаті авіаударів, а 14,600 - через тортури в тюрмах.

Повідомляється, що 7 тис. мирних жителів стали жертвами обстрілу з боку повстанців.

Жертвами "Ісламської держави" стали більш 3,7 тис. мирних жителів, повітряних ударів очолюваної США коаліції -  920, турецьких військових - понад 500.

Своєю чергою Сирія та Росія заперечують, що мирне населення було цілями для їх військових, і спростовують застосування тортур і страт.

Нагадаємо, Асад розповів, коли може припинитися війна у Сирії. "У нас завжди є надія, що цей рік буде останнім. Однак, це війна, тому не можна точно знати, що може трапитися", - сказав Асад.

Зазначається, шо збройний конфлікт у Сирії триває від березня 2011 року.

За словами Асада, на початку війни багато сирійців "не розуміли чітку картину того, що відбувається в країні, вірячи в пропаганду Заходу". 

У результаті подвійного теракту у Сирії загинуло 40 людей

У результаті подвійного теракту у Сирії загинуло 40 людей

Наступна публікація