Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Справа про російське втручання: Манафорт відмовився визнавати провину за новими звинуваченнями у суді

Його колишній партнер Рік Гейтс під тиском доказів визнав себе винним.

Колишній менеджер президентської кампанії Дональда Трампа та політичний радник Януковича Пол Манафорт не визнав себе винним у зв'язку з останніми звинуваченнями, висунуті проти нього офісом спецпрокурора Роберта Мюллера.

Про це пише Reuters.

Йдеться про справу про російське втручання у вибори 2016 року.

Раніше його колишній партнер Рік Гейтс під тиском доказів визнав себе винним та погодився співпрацювати зі слідством, Полу Манафорту були висунуті нові обвинувачення.

Зокрема, йому інкримінували два нових епізоди наряду зі змовою з метою відмивання грошей, подання невірних податкових декларацій, шахрайством в банках та ухилення від реєстрації в якості іноземного агента, коли він займався лобіюванням прокремлівського уряду в Україні часів президента Віктора Януковича.

ВідеоКолишній політтехнолог Януковича Пол Манафорт вирішив позиватися проти прокурора

Він вирішив це зробити через те, що його посадили під домашній арешт. Манафорта ще наприкінці минулого жовтня звинуватили у діях всупереч інтересам Сполучених Штатів, відмиванні грошей та ухилянні від податків.

Колишній політтехнолог Януковича Пол Манафорт вирішив позиватися проти прокурора

Згідно з новими обвинуваченнями, Манафорт разом з Гейтсом вивели понад $ 30 млн через таємні офшорні рахунки, а також використовували "сховані за кордоном багатства, щоб вести розкішне життя в США" ухиляючись від податків зі своїх доходів.

Суддя окружного суду Вашингтону Емі Берман Джексон визначила дату для початку судового процесу, який розпочнеться 17 вересня у столиці США.

Нагадаємо, що нова порція звинувачень проти Манафорта складається з 32 пунктів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції