Справа про смерть журналіста: Ердоган назвав джерело наказу про вбивство Хашоггі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Туреччині відомо, що безпосередні виконавці злочину є серед 18 осіб.

Наказ про вбивство журналіста Джамаля Хашоггі надходив від високопоставлених посадових осіб Саудівської Аравії, написав у п'ятницю в опублікованій газетою The Washington Post колонці президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган.

"Ми знаємо, що наказ на вбивство Хашоггі виходив з верхівки керівництва Саудівської Аравії", - написав Ердоган.

Туреччині відомо, що безпосередні виконавці злочину є серед 18 осіб, затриманих в Саудівській Аравії після смерті Хашоггі, зазначив Ердоган.

Фотогалерея Король і спадковий принц Саудівської Аравії зустрілися і потисли руки членам родини журналіста Хашоггі (5 фото)

У той же час він підкреслив, що Саудівська Аравія і Туреччина зберігають дружні відносини, і він не сумнівається, що наказ про вбивство Хашоггі виходив не від короля Саудівської Аравії Салмана.

"Я не вірю ні на секунду, що король Салман, зберігач священних мечетей, віддав наказ про напад на Хашоггі ", - написав Ердоган.

Таким чином, Ердоган дав зрозуміти, що він не вважає вбивство Хашоггі відображенням офіційної політики Саудівської Аравії.

ВідеоТуреччина вважає, що тіла журналіста Хашоггі позбулися за допомогою хімічного розчинника

Туреччина вважає, що тіла убитого у саудівському консульстві журналіста Джамала Хашоггі позбулися за допомогою хімічного розчинника. Про це американському виданню Washington Post, де працював Хашоггі, розповів турецький високопосадовець. 

Туреччина вважає, що тіла журналіста Хашоггі позбулися за допомогою хімічного розчинника

Нагадаємо, 59-річного Хашоггі вбили ще 2 жовтня у генконсульстві Саудівської Аравії в Стамбулі, коли той пішов туди з нареченою, щоб забрати необхідні для майбутнього весілля документи. Його наречену до закладу не впустили і через п'ять годин очікування їй повідомили, що Хашоггі вже пішов з консульства.

У журналіста були давні зв'язки з королівською родиною Саудівської Аравії, але він критично писав про нинішній уряд і наслідного принца Мухаммеда бін Салмана.

Залиште свій коментар

Вибір редакції