Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Справа про втручання РФ у вибори у США: Мюллер розширює штат прокурорів - ЗМІ

Він готується бути усуненим від розслідування, але хоче залишити все в руках великої групи прокурорів. 

Спепрокурор США Роберт Мюллер, який очолює розслідування ФБР щодо втручання росіян у президентські вибори в Сполучених Штатах, розширює штат прокурорів свого офісу.

Про це повідомило The Hill. 

Мюллер залучає професійні кадри з кількох офісів генпрокурорів, а також з Міністерства юстиції США. Джерела припустили, що це може бути ознакою того, що Мюллер готується бути усуненим від розслідування, тож хоче залишити все в руках великої групи прокурорів. 

В офісі Роберта Мюллера працюють 17 федеральних прокурорів. Вони займаються великою кількістю судових справ, пов'язаних із розслідуванням щодо втручання РФ у президентські вибори.

ВідеоСпецпрокурор Роберт Мюллер пригрозив викликати президента США до суду

Це станеться у випадку, якщо він відмовиться давати свідчення. Про це пише The Washington Post. Список із пів сотнею запитань, які стосуються зв'язків Трампа із Москвою вже надіслали адвокатам президента. Спеціальне розслідування російських зв'язків Трампа триває більше року. Слідчі підозрюють, що Москва втрутилася у президентські вибори 2016 року.

Спецпрокурор Роберт Мюллер пригрозив викликати президента США до суду

Команда Мюллера витратила $ 7,7 млн з травня по березень 2017 року. Витрати Міністерства юстиції за цей же період становили $ 9 млн.

Раніше були оприлюднені майже півсотні питань офісу спецпрокурора Роберта Мюллера до президента США.

Залиште свій коментар

Вибір редакції