Справа про зв'язки з РФ: адвокати Трампа почали переговори про бесіду зі спецпрокурором - ЗМІ

У лютому повідомлялося, що Трамп хоче дати свідчення Мюллеру.

Адвокати Дональда Трампа хочуть домовитися про угоду зі спецпрокурором з розслідування "російської справи" Робертом Мюллером, організувавши бесіду з президентом в обмін на швидке завершення слідства, повідомляє газета The Wall Street Journal з посиланням на джерела.

Зазначається, що команда юристів Трамп розглядає можливість повідомити Мюллеру, що президент може погодитися на бесіду на основі численних міркувань, у тому числі, якщо спецпрокурор назве дату закінчення слідства або, принаймні, частини розслідування, що стосується американського лідера.

За словами джерела, одна з ідей полягає у тому, щоб запропонувати термін 60 днів після того, як відбудеться розмова.

ВідеоМюллер хоче влаштувати допит Трампа у справі про зв'язки з РФ

Спецпрокурор планує допитати президента у справі про зв'язки його передвиборного штабу США із Росією. Такий оберт у розслідуванні нині в центрі уваги всієї американської преси. Слідчим раніше вже траплялося допитувати президентів. Вони зважають не лише на слова, а й на міміку, інтонацію та жести.

Мюллер хоче влаштувати допит Трампа у справі про зв'язки з РФ

Крім цього, адвокати хочуть домовитися з Мюллером про обмеження питань в ході бесіди, які, на їхню думку, повинні в основному стосуватися звільнення екс-радника з нацбезпеки Майкла Флінна і колишнього директора ФБР Джеймса Комі, повідомляють джерела.

"Розмови з Мюллером про можливу бесіду з Трампом знаходяться на самих ранніх стадіях", - зазначило джерело.

У лютому повідомлялося, що Трамп хоче дати свідчення Мюллеру, попри поради юристів не робити цього.

Сам Трамп раніше заявляв, що готовий відповісти на питання Мюллера під присягою.

Залиште свій коментар