Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Справа про зв’язки з Росією: республіканці в Конгресі США не знайшли змови між Трампом і РФ

Розвідувальне товариство має вирішити, про яку частину звіту дізнається громадськість.

Республіканці в комітеті розвідки Палати представників завершили проект доповіді, в якому йдеться про те, що не було ніякої змови або координації дій між президентською кампанією нинішнього американського очільника Дональда Трампа і Росією.

Про це повідомляє AP.

Розслідування тривало рік.

Республіканець Майк Конавей заявив, що комітет завершив проведення десятків опитувань свідків і поділиться цією доповіддю з демократами у вівторок.

Зауважимо, що громадськість не побачить звіт доти, доки демократи не розглянуть його, а розвідувальне співтовариство вирішить, яка інформація може стати загальнодоступною. Цей процес може зайняти тижні.

«Проект доповіді обов'язково порадує Білий дім і обурить демократів комітету, які ще не бачили цей документ, - пише видання.

Демократи, ймовірно, опублікують окремий звіт з абсолютно іншими висновками.

Додамо, що у США кілька структур розслідують можливі зв’язки Дональда Трампа з Росією. 

Офіс спеціального прокурора США з розслідування "російської справи" витратив за чотири з половиною місяці понад 3,2 млн доларів, причому, внутрішня перевірка в рамках американського Мін'юсту не знайшла порушень у фінансовій звітності.

За цей період на діяльність Офісу спецпрокурора було витрачено з бюджетних коштів 3 млн 213 тис. 695 доларів США. Найбільша частина з цієї суми (1,709 млн доларів) пішла на грошове забезпечення та виплати персоналу установи. Крім того, покривалися транспортні витрати для персоналу та речей, оренда приміщень, оплата послуг за контрактами, матеріально-технічне забезпечення. Чимала сума – 0,7 млн доларів була виділена на придбання обладнання.

Посада cпеціального прокурора США в рамках розслідування російського втручання у президентські вибори в країні була введена Міністерством юстиції 17 травня 2017 року. На неї був призначений колишній директор ФБР Роберт Мюллер, який сформував Офіс спеціального прокурора США.

Крім спецпрокурора, паралельні розслідування по Росії проводять кілька комітетів Сенату і Палати представників Конгресу США.

Нагадаємо, що Розвідувальний комітет Сенату США – одна з кількох слідчих структур, яка разом з іншими комітетами в Конгресі та офісом спеціального прокурора Роберта Мюллера розслідує втручання Росії в президентські вибори 2016 року та можливу змову з боку кампанії президента Дональда Трампа з росіянами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції