Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Справа проституток для віце-прем'єра Росії. Заступник Медведєва відповів на розслідування Навального

Чиновник сказав, що не буде подавати до суду на Навального.

Віце-прем'єр-міністр Росії Сергій Приходько після довгої мовчанки нарешті відповів на скандальне розслідування Фонду боротьби з корупцією Олексія Навального. Там ішлося, що ніби Приходько відпочивав на яхті з проститутками, а розваги оплатив мільярдер Олег Дерипаска, що і є хабарем.

"Політичний невдаха вчергове спробував влаштувати провокацію і нагадати про себе, сумбурно змішавши все можливе і неможливе", - так відповів Приходько на розслідування в коментарі РБК.

Чиновник зазначив, що подавати до суду на Навального не збирається.

"Досить того, що це зроблять інші люди", - зазначив віце-прем'єр, натякаючи на те, що Дерипаска вже раніше заявив про намір позиватися до суду на Навального.

ВідеоРозслідування Навального щодо діяльності заступника Медвєдєва переросло у секс-скандал

Олексій Навальний завдяки балакучій дівчині з ескорту провів ціле розслідування про відпочинок заступника російського прем’єра Сергія Приходька з олігархом Олегом Дерипаскою. Усе в подробицях дівчина описала у книжці про зваблення мільярдерів. Ім’я чиновника намагалася приховати, але описані деталі з його політичної біографії були аж надто очевидними.

Розслідування Навального щодо діяльності заступника Медвєдєва переросло у секс-скандал

Приходько у своєму коментарі назвав Дерипаску своїм другом.

"За великим рахунком на таке треба було б відповісти по-чоловічому, але залишимося в рамках правового поля", - сказав чиновник.

Нагадаємо, на відео розслідування йшлося про те, що заступник прем’єр-міністра РФ Дмитра Медведєва Сергій Приходько в Норвегії катався на яхті з олігархом Олегом Дерипаскою та жінками з екскорт-сервісу. Такий відпочинок опозиціонер назвав хабарем.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції