Справа Стросс-Кана може розвалитися до суду, а сам він стати позивачем

В світлі нової інформації про покоївку, яку нібито зґвалтував Стросс-Кан, позиція прокуратури виглядає дуже слабкою, хоча вона не закрила справу екс-главу МВФ.

Кримінальну справу проти колишнього глави МВФ Домініка Стросс-Кана, обвинуваченого в Нью-Йорку в насильницьких діях, пов'язаних з сексуальним домаганням, найімовірніше, не буде доведено до суду з клопотання самої прокуратури. Натомість, якщо з'ясується, що свідчення покоївки були неправдивими, справу можуть відкрити проти неї. Про це заявив відомий американський адвокат Борис Палант.

"В світлі нової інформації про особу позивачки позиція прокуратури виглядає дуже слабкою, хоча вона не закрила його справу. Але зважаючи на суперечливі свідченя покоївки проти Стросс-Кана справа може розвалитися до суду. Думаю, прокуратура сама подасть клопотання про закриття справи", - сказав Палант.

Нагадаємо, прокуратура заявила, що покоївка дала неправдиві показання при отриманні притулку в країні, дурила податкові та соціальні органи, а також, ймовірно, збрехала при показаннях під присягою перед великим журі.

"Перше, що ми, адвокати, повинні зробити на суді перед присяжними, це зруйнувати довіру до показань свідка. Ми говоримо: "Показанням цієї людини не можна вірити, бо ...". У випадку з покоївкою причин більше, ніж достатньо. Якщо під час прямого або перехресного допиту на суді розкривається брехлива натура свідка, то зрозуміло, що його, або в даному випадку її свідченнями довіри не буде", - сказав Палант.

Інших свідків у справі французького політика і фінансиста, крім самої позивачки, немає. Проте, є ще, як показав аналіз ДНК, сліди "біоматеріалу ", залишеного Стросс-Каном на передбачуваному місці злочину. Але ці сліди самі по собі не говорять про насильницькі дії з боку потенційного претендента на пост президента Франції.

На думку адвоката, покоївку очікує щонайменше депортаційний процес, який може в імміграційному суді розтягнутися на кілька років.

"У позивачки можуть відібрати статус політичного біженця, навіть якщо вже видано документ про постійне вигляді на проживання. У неї можуть бути великі неприємності. Також їй загрожує кримінальне переслідування з приводу обмови Стросс-Кана. За такий злочин цілком можна отримати і тюремний термін. Тут Стросс-Кан може стати жертвою наклепу і з обвинуваченого перетворитися на жертву злочину", - вважає Палант.

Більше того, у випадку, якщо кримінальну справу проти Стросс-Кана буде припинено, він теоретично може сам вчинити цивільний позов до штату Нью-Йорк, але тільки в тому випадку, якщо сторона звинувачення кричущим чином відхилилася від встановлених стандартів ведення справи, прийнятих для правоохоронних органів.

"Що ж сталося насправді в готелі Sofitel, ми навряд чи колись дізнаємося. Дуже вже "гнилий помідор" ця панянка, але ж гвалтують і брехунів, і злочинниць. Хоча поширена й інша практика - вичавити із заможних чоловіків чималі гроші під приводом сексуальних домагань, що зазвичай залишається в рамках цивільних справ", - вважає адвокат.

Нагадаємо також, напередодні з'ясувалося, що покоївка займалася в готелі, де працювала, проституцією і вимагала гроші в співвітчизників, які намагалися влаштуватися в США.

Чергова поява Стросс-Кана в суді призначена на 18 липня, йому повернуто заставу в розмірі одного мільйона доларів, але документи, що дають право на перетин кордону, поки залишаються під арештом. По гарячих слідах після його арешту 14 травня представник звинувачення наполягали на його утриманні під арештом, в силу "суспільної небезпеки" його особистості.

Читайте також:

Покоївка, яку нібито зґвалтував Стросс-Кан, виявилась повією

Домінік Стросс-Кан вийшов з-під домашнього арешту

Сюжет скандалу зі Стросс-Каном використали для реклами чіпсів

Після скандалу зі Стросс-Каном покоївкам у готелі одягнули штани

Порнозірка заступилася за Стросс-Кана: він порядний і милий з дівчатами

ВідеоДомінік Стросс-Кан вийшов з-під домашнього арешту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: