Справу про вбивство Політковської розвалили дрібниці

Справу, якою займалися кращі правоохоронці Росії, погубили автомобільний "двірник", мобільний телефон і два волоски на пістолеті.

Справа про вбивство журналістки Ганни Політковської, яке 19 лютого закінчилося виправданням підсудних, розвалилася через безліч дрібниць, які підірвали довіру присяжних до версії слідства, розповів адвокат колишніх обвинувачених Мурад Мусаєв

Нагадаємо, перед судом з'явилися співробітник МВС Сергій Хаджікурбанов, брати Джабраїл і Ібрагім Махмудови, а також підполковник ФСБ Павло Рягузов, що проходить за  іншим епізодом. Передбачуваний кілер - Рустам Махмудов, брат двох вказаних чоловіків, - ховається за кордоном, і його справа виділена в окрему.

 За один з головних доказів звинувачення вважався автомобіль ВАЗ-2104, зафіксований камерами зовнішнього спостереження біля місця злочину. Слідство стверджувало, що це машина Рустама Махмудова. Але коли в суді звірили фотографії двох автомобілів, почалися проблеми. На машині Рустама немає ні правого "двірника", ні поворотника на правому передньому крилі. Крім того, номери машин різні. Безумовно, номери можна поміняти, а "двірник" - зняти, але звинувачення не довело, що мова йде про одну і ту ж машину.

Великі надії прокурори покладали на деталізацію телефонних переговорів. Проте адвокати довели, що інформація, отримана в телефонних компаніях, могла бути змінена. Крім того, захисники виявили розбіжність в деталізації розмов обвинувачених і самої Політковської. Присяжним стало очевидне, що ці документи не є об'єктивним доказом.

Читайте також:
Вбивство Політковської будуть розслідувати ще раз

Суд виправдав обвинувачуваних у вбивстві Політковської

Замовлення на вбивство Політковської одержав дядько обвинувачених

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: