Справу проти вчених закрили

ФСБ Росії припинила кримінальне переслідування новосибірських докторів фізико-математичних наук.

Кримінальне переслідування вчених
Lenta.ru
Будівля ФСБ Росії.
ФСБ Росії припинила кримінальне переслідування новосибірських докторів фізико-математичних наук Олега та Ігоря Мініних, яких підозрювали в розголошуванні державної таємниці.

Після вивчення матеріалів справи доказів провини учених виявлено не було. Нагадаємо, що кримінальна справа щодо братів Мініних, які працюють на кафедрі Автономних систем і інформаційної безпеки Новосибірського державного технічного університету (НДТУ), була порушена 2 квітня. Проте відомо про це стало тільки 18 серпня.

Їх звинувачували у розголошенні відомостей про останні розробки Інституту прикладної фізики (ІПФ), в якому вони працювали близько десяти років тому. Секретна інформація стосувалася оптичних і радіоелектронних завіс, в умовах бою здатних зробити бойову техніку невидимою для супротивника.

Ці дані нібито містилися у книзі Мініних, яка була присвячена 40-річчю ІПФ і 50-річчю Сибірського відділення РАН. Її випустило видавництво НДТУ після перевірки на предмет збереження держтаємниці.

Разом з тим, у повідомленні ЦОС ФСБ йдеться, що слідчі дії зі встановлення осіб, причетних до скоєння злочину, в даний час продовжуються.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: