Справу скандально відомого екс-майора Димовського закрили

Кримінальну справу проти колишнього майора міліції Олексія Димовського, який у минулому році розмістив в Інтернеті відео з критикою МВС РФ, припинено, правда, без реабілітації.

Кримінальне переслідування відносно колишнього співробітника УВС по Новоросійську Олексія Димовського припинено.

Як повідомили в прес-службі СКП РФ, під час розслідування кримінальної справи дії Димовського були перекваліфіковані з ч. 3 ст. 159 КК РФ (шахрайство з використанням службового становища) на ст. 292 КК РФ (службова фальсифікація, здійснена з особистої зацікавленості).

Слідчі встановили, що з травня 2005 по жовтень 2007 року Димовський вносив до офіційних документів завідомо неправдиві відомості про витрачання грошових коштів, що виділялися на цілі оперативно-розшукової діяльності.

Даний факт він визнав. Однак корисливий мотив скоєння злочину Димовського, що розглядалося слідством в якості основного на початковому етапі, підтвердження не знайшов.

З урахуванням згоди Димовського кримінальну справу стосовно нього припинено у зв'язку із закінченням строків давності кримінального переслідування за інкримінований йому злочин.

"Це не є реабілітацією і не свідчить про необґрунтоване порушення відносно Димовського кримінальної справи", - підкреслили в прес-службі слідчого управління.

Нагадаємо, Димовський здобув популярність восени 2009 року, після того як виклав на YouTube три відеозвернення з критикою системи МВС в цілому і свого безпосереднього керівництва зокрема. Незабаром після цього він був звільнений з міліції, а потім на нього завели кримінальну справу про наклеп і шахрайство.

Справа про наклеп безпосередньо стосується відомостей, викладених у відеозверненнях. Справа про шахрайство порушена за фактом привласнення 27 тисяч рублів, виділених на оперативні заходи. У правоохоронних органах вважають, що Димовський передчував порушення цієї справи. Нібито він виступив з критикою керівництва саме для того, щоб завчасно надати своєму переслідуванню політичний відтінок.

У січні 2010 року Димовський був заарештований, але вже на початку березня його відпустили додому під підписку про невиїзд.

Читайте також:

Димовський пообіцяв викласти в інтернет нове відеозвернення

Суд відмовився розглядати позов Димовського про відновлення в міліції

Скандально відомий майор Димовський вийшов з СІЗО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: