Справжні політичні баталії в парламенті Вірменії: народні депутати вдруге пішли врукопаш

Справжні політичні баталії в парламенті Вірменії: народні депутати вдруге пішли врукопаш

Скріншот відео

Один із депутатів отримав травму ока і його госпіталізували.

У середу, 25 серпня, у парламенті Вірменії вдруге за день сталася бійка між провладними народними депутатами та представниками опозиції. Роботу законодавчого органу довелося припинити.

Як повідомляє Telegram-канал Sputnik, депутат від опозиційної фракції "Вірменія" Гегам Назарян під час сутички отримав травму ока та був госпіталізований.

Бійка виникла під час обговорення програми уряду на найближчі п'ять років, коли представник опозиції Ваге Акопян звинуватив депутатів правлячої фракції "Громадський договір" у популізмі.

Йому грубо відповіли із залу, і Акопян кинувся в бік кривдника, де його зустрів ударом ноги депутат від правлячої партії Ваагн Алексанян. Після цього почалася масова бійка, засідання парламенту було перерване, трансляція — відключена.

Вперше засідання парламенту перервали, коли провладний депутат назвав усіх попередніх міністрів оборони зрадниками. Після цих слів у залі почалася перепалка, в яку включився колишній міністр оборони Сейран Оганян, який кинув у промовця пластикову пляшку.

Нагадаємо, позачергові парламентські вибори в Вірменії відбулися у червні цього року. Перемогу здобула партія "Громадський договір", яку очолює втретє призначений прем’єр-міністром Нікол Пашинян

Повʼязані теми:

Наступна публікація