Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Справжній аншлаг: у Солсбері відновив роботу ресторан, де обідали Скрипалі перед отруєнням

У перші години роботи заклад був забитий відвідувачами.

У британському Солсбері після восьми місяців перерви відновив роботу ресторан Zizzi, де обідав колишній російський шпигун Сергій Скрипаль разом зі своєю донькою.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Скрипалів непритомними знайшли незадовго по тому, як вони вийшли з ресторану. Тож допоки слідчі збирали докази отруєння, влада вимагала закриття закладу.

У перші ж хвилини після відновлення роботи ресторан вже був повністю забитий відвідувачами. При чому не лише місцевими. Аби відвідати його, до Солсбері приїхали чимало британців із сусідніх провінцій та навіть країн.

Нагадаємо, правоохоронні органи Великої Британії 5 вересня оприлюднили фото та імена осіб, підозрюваних в отруєнні російського екс-розвідника Сергія Скрипаля і його доньки Юлії у Солсбері - ними виявились Олександр Петров і Руслан Боширов.

Після цього підозрювані дали інтерв'ю російському пропагандистському виданню Russia Today. Під час розмови вони розповіли, що начебто займаються підприємництвом, а в Солсбері їздили "як туристи", аби подивитися на пам'ятки і "відірватися".

Спільне розслідування The Bellingcat і The Insider надали підтвердження того, що підозрювані в отруєнні Скрипалів росіяни насправді - співробітники російських спецслужб. Причетність до спецслужб підтверджує низка документів, а також прямих і непрямих свідчень. Також з'ясувалось, що паспорти обох мають практично ідентичні номери.

Bellingcat знайшов у діяльності ГРУвців із Солсбері й "український слід". Вони ідентифікували справжнє ім’я одного з них – Руслан Боширов виявився полковником ГРУ, якого насправді звуть Анатолій Чепіга. Окрім цього, він воював в Україні, за що отримав звання героя Росії.

Через місяць журналісти-розслідувачі встановили справжнє ім’я другого підозрюваного - Олександр Петров виявився військовим лікарем та співробітником ГРУ Олександром Мішкіним. Він також отримав у 2014 році звання героя Росії і також, найімовірніше, за спецоперацію в Україні.

ВідеоУ Солсбері відновив роботу ресторан, де обідав Скрипаль з донькою перед отруєнням

Скрипалів безпритомними знайшли незадовго по тому, як вони вийшли з ресторану. Тож допоки слідчі збирали докази отруєння, влада вимагала закриття закладу. У перші ж хвилини після відновлення роботи ресторан вже був повністю забитий відвідувачами.

У Солсбері відновив роботу ресторан, де обідав Скрипаль з донькою перед отруєнням

Залиште свій коментар

Вибір редакції