Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Справжній друг Ізраїлю". Прем'єр-міністр Нетаньягу відгукнувся про перемогу Трампа

Уряд Ізраїлю позитивно дивиться на співпрацю з новообраним президентом США в галузях безпеки та оборони.

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу долучився до привітань республіканця Дональда Трампа з перемогою та назвав його справжнім другом країни.

"Обраний президентом Трамп є справжнім другом держави Ізраїль", — сказав Нетаньяху в офіційній заяві, передає видання К24.

Він також повідомив, що з нетерпінням чекає на роботу з новообраним президентом США для просування безпеки, стабільності і миру в Ізраїлі.

Прем'єр-міністр також указав на "спільні цінності" між Ізраїлем і Сполученими Штатами і сказав, що він і Трамп могли б "посилити" партнерство двох країн.

"Я впевнений, що обраний президентом Трамп і я будемо і далі зміцнювати унікальний альянс між нашими країнами і доведемо його до ще більших висот", — додав Нетаньягу.

Міністр освіти Ізраїлю Нафталі Беннет, своєю чергою, сказав, що перемога Трампа — це шанс покласти край дискусії щодо держави Палестина.

"Це позиція обраного президентом... Епоха палестинської держави закінчилася", — констатував Беннет.

Нагадаємо, на виборах президента США переміг республіканець Дональд Трамп. Його однопартійці, крім того, виборюють більшість у голосуваннях як за склад Сенату, так і за склад Палати представників.

Залиште свій коментар

Вибір редакції