Спроба путчу в Туреччині. Інтерактивна мапа ключових локацій, які захоплювали військові

Ми зібрали на інтерактивній мапі ключові локації, які військові заколотники намагалися захопити.

У ніч проти 16 липня в Туреччині відбулася спроба державного перевороту, який у результаті так і не відбувся. Військові спочатку заявляли про те, що їм вдалося захопити владу, але в кінцевому рахунку протест був пригнічений. Під ранок почалися масові арешти бунтівників.

Протягом всієї ночі ТСН.ua стежив за ситуацією в онлайн режимі. Ми зібрали на інтерактивній мапі ключові локації, які військові заколотники намагалися захопити. Тобто вони були спочатку захоплені, але коли путч не вдався, всі локації запрацювали у штатному режимі. Станом на 14:30 за київським часом були затримані 2639 військовослужбовців, які брали участь у спробі державного перевороту. Водночас під час заколоту загинули 265 людей, з них 104 - заколотники. Поранення отримали близько 1440 людей.

Водночас прем'єр-міністр Туреччини Біналі Йилдирим заявив, що заколотники будуть притягнуті до відповідальності згідно з законами країни. Водночас він не виключив, що в конституцію країни у зв'язку зі спробою перевороту можуть бути внесені зміни, які повертають смертну кару.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: