"Спроба тих, хто втратив самовладання": у КНДР прокоментували заклики США до глобального тиску на Пхеньян

У КНДР вважаються, що Штати вражені стратегічним станом країни. 

У КНДР відповіли на останні заклики уряду США "посилити глобальний тиск" на КНДР через запуски ракет.

Про це йдеться в заяві, опублікованій Центральним телеграфним агентством Кореї (ЦТАК), передають "РИА Новости".

"Розмови про "глобальні дії", звинувачуючи суверенну державу у володінні можливостями самооборони, є живим проявом силової політики в стилі (президента США Дональда – Ред.) Трампа, призначеної для переслідування інтересів США шляхом жертвування чужих. Це просто остання відчайдушна спроба тих, хто втратив самовладання, вражений стратегічним станом КНДР", - йдеться в повідомленні.

ЦТАК підкреслює, що "всі бандитські спроби США мобілізувати весь світ на участь в кампанії проти суверенної держави тільки з причини, що вона потрапила в немилість (США), ніколи не спрацюють у сучасному світі".

"США повинні усвідомити той факт, що поки США не припинять свою ворожу політику проти КНДР, ядерна та ракетна програма КНДР ніколи не стане предметом переговорів і діалог з денуклеаризації КНДР не буде можливий ніколи", - йдеться в повідомленні.

ВідеоВійськові США і Південної Кореї відповіли на ракетне випробування КНДР

Нагадаємо, у вівторок, 4 липня, КНДР заявила про успішне випробування нової міжконтинентальної балістичної ракети, яка може нанести удар "у будь-якій точці світу". За випробуванням стежив лідер держави Кім Чен Ин, передає Reuters.

Ракета Hwasong-14 досягла висоти 2802 км й летіла до цілі 39 хвилин. Ракета впала у Японському морі. 

На нього відреагував президент США Дональд Трамп, який висловив надію, що, зокрема, Китай посприяє закінченню "цього нонсенсу назавжди і для всіх".

"КНДР тільки що запустила чергову ракету. Цьому хлопцю є чим зайнятися в житті?", - написав також Трамп у Twitter про лідера КНДР. 

Залиште свій коментар