"Спроби демонізувати РФ". У російському МЗС відреагували на результати саміту НАТО

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Захарова прокомменитровала рішення в традиційній риториці Кремля.

У Міністерстві закордонних справ РФ опублікували офіційну відповідь російської сторони на рішення , прийняті на саміті НАТО у Варшаві, в тому числі і про розміщення чотирьох додаткових батальйонів у Польщі, Литві, Латвії та Естонії.

Текст відповіді з'явився на сайті російського МЗС. 

Офіційний представник російського зовнішньополітичного відомства Марія Захарова заявила, що Альянс нібито кидає свої сили на "стримування неіснуючої загрози зі Сходу".

"Навіть первинний аналіз підсумків зустрічі показує, що НАТО продовжує існувати в якомусь військово-політичному "задзеркаллі". Всупереч об'єктивним інтересам підтримання миру і стабільності в Європі, необхідності поєднання потенціалів всіх відповідальних міжнародних гравців у протидії реальним, а не надуманим викликам сучасності, Альянс концентрує свої зусилля на "стримування" неіснуючої "загрози зі Сходу", - йдеться в повідомленні Захарової.

На думку представниці МЗС, політика НАТО відірвана від дійсно "насущних потреб щодо захисту та забезпечення безпеки громадян держав-членів НАТО".

Також Захарова заговорила про "спроби демонізації" Росії, деструктивну роль НАТО і його навмисні кроки для підтримки осередків напруженості в різних регіонах світу.

Фотогалерея У Варшаві відбувається засідання комісії Україна-НАТО на найвищому рівні (2 фото)

Нагадаємо, за підсумками варшавського саміту НАТО 9 липня було прийнято рішення посилити східні кордони альянсу вже в 2017 році. Крім цього, Альянс затвердив новий пакет допомоги Україні. Генеральний секретар Альянсу Йенс Столтенберг зазначив, що співпраця та підтримка України будуть розширюватися.

Залиште свій коментар

Вибір редакції