Спроба маніпуляції. Путін розповів, чому його образ згадують у президентській кампанії в США

За словами Путіна, це груба і сумна спроба.

Образ глави Росії згадують у президентській кампанії в США через зростаюче значення РФ, а також через маніпуляції навколо країни. Про це Володимир Путін заявив журналістам в Бішкеку, передає Интерфакс.

"Що стосується використання Росії і президента Росії в президентській кампанії в США, хочеться сподіватися, що це пов'язано і з зростаючим впливом і значенням Росії", - сказав Путін.

"Але я думаю, що, перш за все, це пов'язано зі спробами маніпуляції громадською думкою всередині країни. Ми бачимо спробу створити образ так званої імперії зла і налякати обивателів цим образом", - продовжив президент РФ.

За словами Путіна, це груба і сумна спроба.

Своєю чергою, Путін заявив, що в Росії з симпатією ставляться до тих, хто в США публічно висловлюється за вибудовування добросусідських відносин з Москвою.

"З приводу "підтримок" я вже говорив, нічого нового сказати не зможу, та й не хочу. Єдине що, ми підтримуємо будь-яку людину в будь-якій країні, яка хоче вибудовувати з нами добросусідські і партнерські відносини", - сказав президент.

Нагадаємо, раніше президент США Барак Обама виступив у Філадельфії в рамках передвиборчої кампанії Гілларі Клінтон і розкритикував її конкурента від Республіканської партії Дональда Трампа. Зокрема, він порівняв рейтинги екс-президента Іраку Саддама Хусейна та президента Росії Володимира Путіна.

Крім того, Newsweek розкрило, як зв'язки Трампа із впливовими російськими можновладцями загрожують політиці США.

Залиште свій коментар

Наступна публікація