"Спробуйте переконати Путіна покаятися". Родичі жертв збитого MH17 звернулися до Трампа

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Родичі написали лист-звернення до американського президента.

Родичі жертв авіакатастрофи рейсу MH17 над Донбасом звернулися до президента США Дональда Трампа з листом. Вони просять американського лідера спробувати переконати президента Росії Володимира Путіна "відповісти на всі їхні запитання та спокутувати провину".

Текст листа на своїй сторінці у Twitter опублікував батько одного із загиблих Томас Шансман.

"Ми, як родичі маємо право знати, що трапилося з нашими рідними. Закликаємо Вас допомогти в нашому пошуку правди. Президент Путін повинен відповісти, а ми маємо право почути. Ми закликаємо Вас спробувати переконати його, що ніколи не пізно спокутувати провину", - йдеться у листі.

В листі також додають, що Росія постійно висуває свої версії катастрофи, але вони "розбиваються" об факти та докази міжнародних слідчих.

Нагадаємо, міністерство оборони Росії 17 вересня повідомило на прес-конференції нові обставини аварії Boeing-777 Малазійських авіаліній — авіакатастрофи, що сталася в 2014 році над Донбасом, коли загинули 298 людей. Згідно з позицією російської сторони, під час конференції "були представлені факти, які наочно доводять неспроможність звинувачень в тому, що до цієї трагедії була причетна самохідна вогнева установка зенітно-ракетного комплексу БУК, яка нібито належала російській 53-й зенітно-ракетній бригаді". 

Міжнародна спільна слідча група (JIT) пообіцяла уважно вивчити оприлюднені дані, але разом із тим нагадала, що Росія не відповіла на всі запитання, які були поставлені перед нею в травні цього року, коли був опублікований попередній звіт групи. У цьому звіті йдеться про причетність Росії до збиття літака.

Разом з тим російський журналіст знайшов докази фальшування матеріалів, які надала російська сторона для власного захисту у розслідуванні катастрофи. 

Катастрофа MH17. Інфографіка

Залиште свій коментар

Вибір редакції