Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США б’ють "доларовими" санкціями по Кубі та Венесуелі

Обмеження будуть скеровані на ускладнення доступу цих країн до американської валюти.

Сполучені Штати Америки підготували обмежувальні заходи щодо Куби та Венесуели. Про це повідомив радник американського президента з національної безпеки Джон Болтон.

За його словами, грошові перекази на Кубу невдовзі будуть обмежені $ 1 тисячею на квартал. Це має ускладнити доступ Гавани до американських грошей. Крім того, на п’ять позицій довшим стане список кубинських компаній, котрі підпадають під дію американських санкцій. Тепер він нараховуватиме 211 позицій.

ВідеоЖиття у темряві: Венесуела переживає новий блекаут

Каракас та ще із сотню міст і містечок опинилися повністю без світла. За тиждень це вже третя хвиля відключень. Без електроенергії живе майже півкраїни. Чинний президент Ніколас Мадуро в енергетичних проблемах країни звинувачує американців. А Венесуельців закликає терпіти й молитися.    

Життя у темряві: Венесуела переживає новий блекаут

Болтон також повідомив, що обмеження стосуються і поїздок громадян США на острів. Вільно відвідувати Кубу зможуть тільки люди, візит яких обумовлений сімейними обставинами.

Крім того, Вашингтон планує вжити заходів супроти центробанку Венесуели. Їхньою метою буде повне унеможливлення проведення транзакцій з американською валютою.

Хто визнав Гуайдо президентом Венесуели. Інфографіка (оновлено)
Хто визнав Гуайдо президентом Венесуели. Інфографіка (оновлено)

Залиште свій коментар

Вибір редакції