США більше не буде знищувати посіви опійного маку в Афганістані

Адміністрація Обами згортає програму знищення посівів опійного маку в Афганістані за допомогою отрутохімікатів. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

США згортає програму знищення посівів маку в Афганістані за допомогою отрутохімікатів у зв'язку з її повною неефектівністю. Про це повідомив спецпредставник нинішнього американського уряду по Афганістану і Пакистану Річард Холбрук.

За його словами, "сотні і сотні мільйонів доларів", витрачених Вашингтоном на знищення посівів опійного маку в Афганістані "не нанесли жодної шкоди руху "Талібан".

"Навпаки, вони допомогли йому вербувати (нових прихильників)", - відзначив американський дипломат. Також він додав, що ця програма є найменш ефективною в історії.

Як заявив Холбрук, тепер Вашингтон має намір пустити фінансові ресурси на інші методи боротьби з незаконним виробництвом наркотиків в Афганістані. Серед таких експерт згадав зміцнення митного контролю затримання великих наркобаронів і розширення допомоги дехканам з метою заохотити вирощування ними основних сільськогосподарських культур, а не опійного маку.

"Ми не скорочуємо зусилля по боротьбі з наркотиками, ми лише скорочуємо зусилля по знищенню урожаїв (опію за допомогою пестицидів)", - завірив Холбрук.

В цілому, підтвердив він, адміністрація Обами збирається внести "серйозні корективи" до політичного курсу США в Афганістані.

Читайте також:

Посадовці УБОЗу й СБУ кришують наркомафію

У заморожених мексиканських акулах знайдена тонна кокаїну

В Колумбії конфіскували півтори тонни кокаїну та субмарину

Наркоторговка з Донецька сприйняла арешт як розіграш до дня народження
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: