США боротимуться з Іраном і талібами

Сполучені Штати добиватимуться подальшої міжнародної ізоляції Ірану та перемоги над талібами.

Буш приїде в Україну
Архів
Президент Буш продовжує виступати проти Ірану та руху "Талібан", обіцяючи перемогти їх.
Президент США Джордж Буш заявив, що Сполучені Штати добиватимуться подальшої ізоляції Ірану. 

"Через дії свого уряду ця країна є ізольованою, і ми продовжуватимемо працювати над тим, щоб ізолювати її", - заявив Буш у понеділок, виступаючи на спільній з президентом Афганістану Хамідом Карзаєм прес-конференції після переговорів у заміській резиденції президента США "Кемп-Девід" (штат Меріленд). 

Буш також підкреслив, що Іран, на його думку, "не є силою добра". "Вони вчиняють дестабілізуючий вплив там, де вони зараз це можуть робити", - сказав президент США. 

Крім того, він заявив про наміри спільно з Афганістаном досягти перемоги над представниками руху "Талібан".

"Це жорстокі, холоднокровні вбивці", - заявив Буш. "Саме тому президент Карзай знаходиться тут для обговорення загальних стурбованостей і можливостей для того, щоб завдати поразки ідеології темряви", - додав він.

Натомість, за словами афганського президента, рух "Талібан" розбитий і не являє загрози для уряду країни.

"Таліби є небезпечними для безневинних людей, для дітей, що прямують до школи, для наших священників і вчителів, інженерів і працівників міжнародних гуманітарних організацій. Вони (таліби) не представляють ніякої загрози для уряду Афганістану", - заявив Карзай.

Буш і Карзай повідомили також, що на переговорах у Кемп-Девіді вони торкнулися тема безпеки мирних мешканців під час проведення американських військових операцій в Афганістані.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: