Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США, Британія і Франція презентували чотири пункти для припинення війни в Сирії

Один із пунктів передбачає усунення від влади Башара Асада.

США, Велика Британія та Франція представили "дорожню карту" для врегулювання сирійського конфлікту.

Представник Франції в ООН Франсуа Делаттре оприлюднив чотири пункти такого документа на екстреному засіданні Ради Безпеки ООН, яке скликала РФ.

"По-перше, ліквідація хімічної програми в Сирії перевірений і безповоротний чином. Це необхідно. Ми повинні застосовувати будь-які кроки в Сирії, щоб створити міжнародний механізм щодо встановлення відповідальності, зупинити безкарність і завадити рецидивам з боку сирійського режиму.

По-друге, ми повинні ліквідувати тероризм, ліквідувати ІД. Це довгострокове завдання, тому ми маємо й надалі діяти, щоб наші дії стали перемогою.

По-третє, забезпечити припинення військових дій на всій території Сирії і забезпечити гуманітарний доступ до населення, відповідно до резолюцій СБ ООН. Дуже необхідно, щоб гуманітарні конвої в умовах достатньої безпеки могли б доїжджати до Східної Гути.

Нарешті необхідно розробити план виходу з кризи, забезпечити стале політичне вирішення, відповідно до резолюції СБ ООН №2254. Необхідно почати перемовини під егідою ООН, щоб забезпечити політичний перехід у Сирії".

Залиште свій коментар

Вибір редакції