Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США дорого заплатять: Іран погрожує заблокувати транзит нафти з Перської затоки

Іран володіє північним берегом Ормузської протоки, що з'єднує Перську і Оманську затоки.

Якщо США, як обіцяють, доб'ються заборони на продаж іранської нафти, Тегеран готовий закрити Ормузьку протоку, тим самим заблокувавши постачання сировини з Перської затоки; про це заявив заступник командувача Корпусу вартових ісламської революції в Тегерані Ісмаїл Коусари в інтерв'ю порталу Young Journalist Club.

Іран володіє північним берегом Ормузської протоки, що з'єднує Перську і Оманську затоки. За ним пролягає морський шлях, через який проходить майже вся нафта, що добувається в країнах Перської затоки, що, за словами Коусари, складає близько 20% від світових обсягів.

ВідеоСША запровадили нові санкції проти Ірану

У санкційний список потрапили три компанії та шестеро осіб, які пов’язані із Корпусом вартових Ісламської революції. Це гілка Збройних Сил Ірану, створена після революції 1979 року. В американському Мінфіні кажуть, що санкції спрямовані проти тих, фінансував злочинну діяльність корпусу.

США запровадили нові санкції проти Ірану

"Світ потребує цієї нафти", - заявив генерал, додавши, що США дорого заплатять за свої ворожі дії.

У понеділок у держдепі США оголосили, що почнуть відновлювати санкції проти Тегерана з 4 серпня, підкресливши, що мета Вашингтона - звести нанівець продаж іранської нафти. Раніше США зажадали від своїх союзників до 4 листопада звести імпорт нафти з Ірану до нуля.

Залиште свій коментар

Вибір редакції