США дозволили Huawei тимчасово відновити роботу в країні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Влада надала китайській компанії ліцензію на 90 днів.

Міністерство торгівлі США видало тимчасову ліцензію на 90 днів китайській компанії Huawei для відновлення роботи в країні та підтримки власних абонентів.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Зазначається, що ліцензію також отримали і 68 компаній, пов’язаних із Huawei.

Нагадаємо, комп'ютерні мережі США від 15 травня будуть працювати в режимі надзвичайної ситуації. Він введений рішенням президента країни Дональда Трампа. Глава Білого дому пояснив, що хоче захистити американців від "іноземних супротивників", тому забороняє компаніям використовувати ризиковані, на думку офіційної влади, телекомунікації виробників з-за кордону.

Після указу Трампа Мінфін США вніс китайську компанію Huawei до санкційного списку. Продукція цього бренду викликає занепокоєння в США і низці інших країн – китайців підозрюють у стеженні за користувачами і використанні уразливих місць в інфраструктурі інших країн. Після такого рішення влади, низка компаній вирішили припинити співпрацю з Huawei, зокрема і техногігант Google.

ВідеоМіністерство торгівлі США внесло в "чорний список" китайського виробника телекомунікацій Huawei

Зробити це дозволив указ Дональда Трампа про надзвичайний економічний стан у США. Він спрямований на захист інформаційних технологій від іноземних загроз. У Вашингтоні вважають, що устаткування та технології Huawei можуть використовувати спецслужби Китаю.  

Міністерство торгівлі США внесло в "чорний список" китайського виробника телекомунікацій Huawei

Залиште свій коментар

Вибір редакції